niedziela, 8 kwietnia 2018

Nadal ich nie znasz? Poznaj! – SHARE WEEK 2018


I ja dokładam swoje trzy grosze do autorskiej akcji Andrzeja Tucholskiego – SHARE WEEK! To program, który ma na celu polecanie blogerów przez innych blogerów, promując treści i osobowości tych, którzy wnoszą do naszego życia i światopoglądu wiele dobrego. Charakter całej akcji opisany jest na blogu Andrzeja. Wskakuj i przyłącz się!

Mam wrażenie, że każdego dnia do blogosfery dołącza wiele wartościowych blogów, prowadzonych przez pozytywnie nastawionych do życia ludzi, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami a także wydarzeniami z życia osobistego. Dzięki temu możemy znaleźć inspirację na samych siebie. Zdarza się tak, że te osoby są naszymi guru czy bohaterami, którzy dają nam znać, że życie nie musi być nudne, a czasami, że nie tylko my mierzmy się z przeciwieństwami losu! Pokazują w „swoich” małych miejscach wrażliwość, emocje, doświadczenie.

Blogi, które polecam w SHARE WEEK 2018 są dla mnie szczególne, ponieważ wniosły do mojego życia i sposobu postrzegania świata wiele zmian. Utożsamiam się z każdym z nich, znajdując w nich wiedzę, kreatywność a także inspirujący sposób życia.

 Dla mnie są to trzy, wyjątkowe blogi, które idealnie wkomponowują się w moje obecne życie, dlatego to one znajdą się w „moim” tegorocznym SHARE WEEK 2018!

Mamaginekolog.pl jest to blog prowadzony przez Nicole Sochacki – Wójcicka – „mamę, żonę i ginekolog, która przemyca wiedzę medyczną dla kobiet”. Mamaginekolog.pl to blog, którego brakowało od bardzo dawna w blogosferze, ale nie tylko tam! Zdecydowanie w środowisku brakuje takich osób jak Nicole! Nicole „uświadamia polskie kobiety na temat ich zdrowia w ciąży”, przekazuje wiedzę, której brakuje nie tylko wśród młodych mam, spodziewających się dziecka, ale także wśród kobiet dojrzałych.

Nicole swoją działalnością postawiła na mojej drodze drogowskazy świadomości, które są dla mnie niezbędne w pokonywaniu mojej drogi o nazwie "dziewięć miesięcy".  

Worqshop.pl – to kreatywny blog lifestylowy prowadzony przez utalentowaną Kasie, która „pokazuje jak żyć kreatywnie i cieszyć się codziennością”.

Dlaczego blog Kasi znalazł się w „moim” SHARE WEEK 2018? Ponieważ jestem z Kasią w podobnej sytuacji życia osobistego. Tak samo jak Kasia czekam na powiększenie mojej małej rodzinki, która – mam nadzieje – już za kilka tygodni będzie cieszyć się przybyciem na świat małego człowieczka. W związku z tym byłam z Kasią podczas przybierania na wadzę, w momentach otrzymywania od innych „dobrych rad” wychowawczych, opiekuńczych, pielęgnacyjnych, w chwilach kompletowania wyprawki a także remontu pokoiku dla dziecka, który u Kasi dawno się skończył, a u mnie jeszcze trwa!

Czerpałam i nadal czerpie inspirację z bloga Kasi!

Pannaannabiega.pl to blog prowadzony przez rozbieganą Anie, która jak przyznaje „wywróciła swoje życie do góry nogami i nadal je zmienia”. Przekonuje, że nigdy nie jest za późno na zmiany w swoim życiu.

Ania poprzez swoje wpisy i zdjęcia pokazuje, że wychowywanie dziecka można sprawnie połączyć z realizacją swoich marzeń i pasji. Nie ukrywa, że czasami bywa ciężko - ale się da. Dlatego też Ania jest dla mnie wzorem i inspiracją. Pokazuje, że mimo trudu związanego z założeniem rodziny nadal można się realizować i czerpać z życia jak najwięcej! Uwielbiam jej uśmiech i sposób postrzegania świata! 

I trochę szkoda, że mogę wytypować tylko trzy blogi – bo przyznacie sami – w sieci można znaleźć naprawdę wiele wartościowych, estetycznych blogów, które każdego dnia dokładają swoją kropelkę wiedzy i doświadczenia do morza inspiracji!

A ty masz swoje ulubione blogi, które śledzisz i są dla ciebie inspiracją? Podziel się ze mną! Chętnie je poznam.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 ja, i rowerowe ja , Blogger