O MNIE


Hej, jestem Paulina!

Od sierpnia 2017 roku prowadzę blog o nazwie ja, i rowerowe ja, który jest moją iskierką. Jest to blog o spełnianiu marzeń i realizacji tego, co sprawia mi w życiu najwięcej radości. Poruszy on przede wszystkim moje rowerowe przygody, przekaże porady, które być może przydadzą ci się w podróżowaniu rowerem, zmotywują do działania, a przy okazji na pewno ujawni trochę osobistych wspomnień, wydarzeń i marzeń.

To blog dla tych osób, które cenią kreatywne i twórcze życie, a także dla tych, które nadal poszukują swojej drogi, pasji, dzięki której ich życie będzie przebiegało przyjemniej. Postaram się, abyś tutaj na blog’u znalazł drogowskazy, inspirację na kolejny pomysłowy dzień.

Aktualnie jestem studentką Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego, etatową księgową po uszy zakochaną w rowerowych podróżach! Cały czas jednak próbuję znaleźć rozwiązanie, jak pogodzić ze sobą  8 – godzinne siedzenie za biurkiem, weekendy spędzone na uczelni oraz rowerowe podróże.

Na swoim koncie mam wiele rowerowych wypraw, które nauczyły mnie wielu rzeczy, dlatego też chcę podzielić się z tobą moim doświadczeniem!

Motto

piękne, życiowe mottoBrak komentarzy:

Copyright © 2016 ja, i rowerowe ja , Blogger